EKONOMİ
Giriş Tarihi : 24-12-2022 20:43   Güncelleme : 24-12-2022 20:53

Aksular Sigorta Görkemli Açılış Töreni İle Açıldı!

AKSULAR SİGORTA GÖRKEMLİ AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇILDI!

Aksular Sigorta Görkemli Açılış Töreni İle Açıldı!

Aksular Sigorta Görkemli Açılış Töreni İle Açıldı!

 

AKSULAR SİGORTA isimli iş yeri düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi. Durak Mahallesi İsmetpaşa Caddesi 2. İnce sokak Şeker İşhanı kat 1 no. 102 adresinde hizmete açılan AOL Artı Oluşum  Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Uşak Aksular Şubesi için bir açılış töreni düzenlendi. Açılışa Uşak Şeker Fabrikası müdürü Mehmet Zararsız, Şeker İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Hüseyin Tokbaş, Şeker Fabrikası Ziraat Müdürü Fazıl Erdoğan, Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı Prof. Dr. Ramazan Altınay, BY YONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezi sahibi genç kadın girişimcilerinden Yonca Kuzey ve çok sayıda davetli katıldı.

AKSULAR SİGORTA GÖRKEMLİ TÖRENLE VE DUALARLA AÇILDI.

 Açılış töreninde kurdele kesiminden sonra dualarla hizmete açılan Aksular Sigorta Uşaklıların hizmetine girdi. Aksular Sigorta firması sahibi Yakup Aksular  açılışta davetlilerle tek tek ilgilendi ve hatıra fotoğrafı çekimi yaptı.

Uşak Haber Saati İnternet sitesine bilgiler veren Aksular Sigorta firması sahibi Yakup Aksular tüm Uşaklı vatandaşlarımıza işletmelerine gelip sigortacılık hakkında bilgilendirme yapabileceklerini ve yardımcı olacaklarını söyledi.

 

 

AdminAdmin