GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-05-2023 10:28

Bizim Ev Yemekleri Yenilenen Yüzü İle Uşaklılara Hizmet Vermeye Devam Ediyor!

Bizim Ev Yemekleri Uşak’ta 20 yıldır, kaliteli gıda güvenliği, lezzet ve hizmetinin her aşamasında verdiği hizmet kalitesi ile lezzet dünyası sunuyor.

Bizim Ev Yemekleri Yenilenen Yüzü İle Uşaklılara Hizmet Vermeye Devam Ediyor!

 

Uşaklılar tarafından ev yemekleri denince akla ilk gelen mekanlarından olan Bizim Ev Yemekleri aynı adresinde yenilenen yüzü ve kadrosu ile hizmetine devam ediyor.  

 Bizim Ev Yemeklerinde her gün sizler için hazırlanan 30 çeşit sulu ana yemeğin yanı sıra çorba, ara yemekler ve yan ürünler (Cacık, Tatlı, Yoğurt, Salata)  dahil 5 çeşit zengin menüsüyle Uşaklılara hizmet veriyor. Bizim Ev Yemeklerin’nde kaliteli gıda güvenliği, lezzet ve üstün hizmet ile uygun fiyatlar ile  tabldot yemeklerini güvenle tüketiyorsunuz. Güncel olarak tabldot yemek sadece 50 lira. Öğrenci iseniz sadece 48 lira.

 Bizim Ev Yemekleri bundan 20 yıl önce Ege Bölgesinin en iyi aşçılarından olan Nezahat Akalın tarafından kurulmuştu. Uşak ilinin sevilen ve en güvenilir mekanlarından biri olan Bizim Ev Yemeklerini kuran ve İşleten güler yüzlü temiz kalpli olarak herkesin kalbinde taht kuran Nezahat Akalın geçtiğimiz aylarda vefatı Uşak’ta üzüntüye sebep olmuştu. Usta Aşçımız Nezahat Ablamızı rahmetle, şükranla anıyoruz.  Nezahat Akalın’nın vefatından sonra kendi yetiştirip büyüttüğü oğlu Ayhan Opan Bizim Ev Yemeklerinin aynı kalitesi ve hizmet anlayışı ile Uşaklılara hizmet vermeye devam ediyor. Usta Aşcı Nezahat Akalın’nın meslek hayatında yetiştirdiği oğlu Ayhan Opan daha uzun yıllar bu meslekte devam edip annesinin mirasını sahip çıktığı için Uşaklılar tarafından takdirle karşılandı.   

 Bizim Ev Yemekleri her zamanki adresinde Uşaklılara hizmetinin yanı sıra Yemek Sepetinde de hizmet veriyor. Yemek Sepeti uygulaması ile dileyen kişiler yemeklerini seçip hızlı ve hijyenik olarak hazırlanan ev yemeklerini  vakit kaybetmeden ev iş yerlerine getirtebiliyor. Ayrıca Yemek Sepetinde de avantajlı olarak saat 14’00 ile 15’30 arası siparişlerinizde daha uygun fiyatlarla alışverişin keyfini çıkartıyorsunuz. Dilediğiniz yemeği siz uygulamada seçiyorsunuz hızlı bir servis ile hemen iş yerinizde ve ya evinizde sıcacık ev yemeklerini tüketiyorsunuz.

 Bizim Ev Yemeklerini dileyen kişiler iletişim numarasını arayıp verdiğiniz siparişlerinizi özenle hazırlanıp paketlenen ev yemeklerini gel al sistemi ile kolaylık elde ediyor. Siz arıyorsunuz siparişlerinizi veriyorsunuz onlar hazırlıyor siz gelip alıyorsunuz ev ve işyerlerinizde ev yemeklerini afiyetle yiyorsunuz.

 Hizmette sınır tanımayan Bizim Ev Yemeklerinde çayda sınır yok ücret yok. Siz Lezzetin adresi Bizim Ev Yemeklerine geliyorsunuz. Ev yemeklerini yedikten sonra çay keyfi yapıyorsunuz.

 Bizim Ev Yemekleri İletişim adres;

Durak Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Dinçer Kardeşler Apt. No 109 Kat 1

Gsm; 0 533 037 54 21

İş yeri Tel;  0 276 227 31 90

 

AdminAdmin