YEREL
Giriş Tarihi : 18-09-2022 23:00   Güncelleme : 18-09-2022 23:09

BY YONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezi Uşaklıların Hizmetine Girdi!

BY YONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezi Uşaklıların Hizmetine Girdi!

BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezi bugün Durak Mahallesi İsmetpaşa Caddesi no; 79 kat 2’de ( Atatürk Anıtı Karşısı Meydan Döner Salonu üstü) yapılan görkemli açılış töreni ile hizmete açıldı.

 Uşak’ta Genç Kadın girişimci olan özellikle Türban Tasarımda uzman olan Yonca Kuzey bugün BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezini yapılan törenle açtı. Genç girişimci alanında oldukça iddialı.

BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezinin açılış töreninden önce Uşaklılara lokma dağılımı yapıldı. Açılış törenine AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı ve çok sayıda davetli katıldı.

 BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezinin açılış kurdelesini AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı ve işletme sahibi genç girişimci Yonca Kuzey beraber kesti. Açılış töreninde konuşma yapan AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı özellikle kadın kollarında olduğumuz için böyle genç kadın girişimcilerin işletme açmalarından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Kadın girişimcilerin işletme sahipleri olmaları hem ekonomiye katkı sağladıklarını hem de aile ekonomisine katkı sağladıklarının altını çizen Sabancı sözlerini işletmenin açılışının hayırlı, bereketli ve uğurlu olma dilekleriyle  ve son olarak işletmenin Uşak iline katkıda bulunacakları için teşekkür ederek sözlerine son verdi.

  BYYONCA Makeup Stüdyo Farklı Konsepte!

 BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezi’nin açılışında haber sitemizin sorunlarını cevaplandıran Genç Kadın Girişimci Yonca Kuzey işletmelerinin ağlarından bahsetti; Yonca Kuzey; ‘’Kalıcı Makyaj, profesyonel Makyaj, hazır duvak, Gelin Başı, Türban ve Tesettür tasarımı profesyonelce yılların tecrübesi ile Uşaklıların hizmetindeyiz. Açılış törenimize katılan değerli misafirlerimize, aileme, arkadaşlarıma ve açılış sebebi ile arayan ve çiçek yollayan değerli dostlarıma teşekkür ederim’’

BYYONCA Makeup Stüdyo Türban Tasarım ve Güzellik Merkezinin açılış töreninin sonrasında misafirlere kokteyl ikram edildi.

 

 

AdminAdmin