EKONOMİ
Giriş Tarihi : 25-11-2022 22:44   Güncelleme : 26-11-2022 10:28

DİVAN KUŞHANE Görkemli Açılış İle Uşaklıların Hizmetine Girdi!

Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerinin sunulduğu Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon yenilenmiş menü ve lezzet yelpazesi ile yapılan muhteşem açılışla Uşaklıların hizmetine açıldı.

DİVAN KUŞHANE Görkemli Açılış İle Uşaklıların Hizmetine Girdi!

Uşak Bölme Mahallesi, Hürriyet Caddesi’nde bulunan Kuşhane Restoran yenilenmiş olarak ve Divan Marka kalitesi ile birleşerek Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon bugün yapılan muhteşem bir açılış ile Uşaklıların hizmetine girdi.

 Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon, modern tasarımın otantizmle harmanlandığı eşsiz mekanında yenilenen yüzü hizmetinizde. İyi Fikir İyi Fikir Medya ve Organizasyon’nun kusursuz ve harika bir açılış töreni ile açılan Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon Uşaklıların gözde mekanlarından biri olmaya aday.

 

Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’un açılış törenine İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Fahri Semiz yanı sıra birçok siyasi, sivil toplum kuruluş temsilcileri, Uşak iş dünyasının tanının simaları, İşletme sahibi Bülent Bektaş’ın yakınları ve sevenleri katıldı.

 Açılışta  Uşaklı ünlü sunucu  ve Show Man Doğukan Alsay performansı ile göz doldurdu. Açılışta Divan Markasının doğuşu ve Divan Kuşhane’ye kadar işletmelerinin şubelerini tanıtım videosu izlendi. Divan Markasının tanıtımı yapılan sinevizyon sunum ve gösterisinin ardından sahneye Uşak iş dünyasının başarılı iş adamlarından DİVAN Baklava şirketler zincirlerinin baş şefi, Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’nun işletme sahibi Bülent Bektaş geldi ve açılış konuşmasını yaptı. Ünlü İş adamı Bülent Bektaş konuşmasında DİVAN baklavalarından Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerinin sunulduğu Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyona kadar elde edilen başarılarının hikayesini anlattı. Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’nun açılışına gelenlere, çiçek gönderen ve telefondan arayıp destek olan herkese teşekkür konuşması yapan İşletme sahibi Bülent Bektaş sözü ile Emniyet Müdürü Mesut Gezer’e bıraktı.

Uşak İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer’de açılış töreninde yapmış olduğu konuşmasında Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’nun hayırlı, uğurlu ve bol kazançlar dileğinde bulundu.

Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’nun açılış kurdesini firma sahibi Bülent Bektaş ve kıymetli eşi ile İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Fahri Semiz kesti.

Açılış töreninin ardından açılışa gelen misafirlere kokteyl ve Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerinin sunulduğu enfes yemekler ve içecekler ikram edildi. Açılışa teşrif eden herkesle bir bir ilgilenen İşletme sahibi Bülent Bektaş hatıra fotoğrafları çekimi yaptı.

AdminAdmin