YEREL
Giriş Tarihi : 23-11-2022 22:26

DİVAN KUŞHANE Yenilenmiş Menü ve Lezzet Yelpazesi İle Uşaklıların Hizmetine Açılıyor!

Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerinin sunulduğu Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon yenilenmiş menü ve lezzet yelpazesi ile Uşaklıların hizmetine açılıyor.

DİVAN KUŞHANE Yenilenmiş Menü ve Lezzet Yelpazesi İle Uşaklıların Hizmetine Açılıyor!

Uşak Bölme Mahallesi, Hürriyet Caddesi’nde  Divan Kuşhane yenilenmiş olarak ve Divan Marka kalitesi ile 25 Kasım Cuma günü Saat 14.00’de hizmete açılıyor. Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon, modern tasarımın otantizmle harmanlandığı eşsiz mekanında, açık ve kapalı alanları, VIP salonu, çocuk oyun parkı ile Uşaklıların hizmetine giriyor.

KALİTELİ SERVİSİ VE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ!

Bölme’de açık alanıyla şehir yaşamından kaçıp doğayla iç içe olmayı tercih edenler için eşsiz bir mekan açılıyor. Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon kaliteli servisi, güler yüzlü personeli ve Uşak İline özgü lezzetlerin yer aldığı zengin menüsüyle ağırlayacak.

KIR DÜĞÜN SALONU İLE HİZMETİNİZDE!

 

Organizatörlerin ve garsonların güler yüzlü hizmeti, makul fiyatları, ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ve şık dekorasyonu ile Divan Kuşhane Kahvaltı Restaurant Cafe ve Organizasyon, Uşak’ın en favori düğün mekanlarından biri olmaya aday.

Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon 1000 kişilik Kır Düğün Salonu düğün, nişan, sünnet, kına, doğum günü, evlilik teklifi gibi bir çok organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

ENFES KAHVALTI MENÜSÜ

 Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon haftanın her günü yararlanabileceğiniz kahvaltı servisi ile günümüzün karmaşık ve yorucu ortamından birkaç saatliğine de olsa sıyrılıp huzur bulacaksınız.

 Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’da; zengin kahvaltı menüsü ile Uşaklıların hizmetine giriyor.

PASTANE ÜRÜNLERİ!

  Restorana göre daha dinamik bir anlayışla tasarlanan kafeteryası dünya kahveleri,  her biri görsel şölen sunan buzlu içecekleri, zengin tatlı menüsü, meşhur Divan Baklavaları ve pastane ürünleriyle hizmet verecek olan Divan Kuşhane 25 Kasım günü görkemli açılışı yapılacak.

Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon işletme sahibi Bülent Bektaş 25 Kasım Cuma günü Saat 14.00’de açılışa tüm Uşak Halkını davet etti.

Bizde Uşak Haber Saati olarak Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon’nun Uşak iline ve sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Divan Kuşhane Kahvaltı&Cafe - Restaurant&Organizasyon

Adres; Uşak Bölme Mahallesi, Hürriyet Caddesi no; 72

İrtibat tel; 0532 441 59 91

 

AdminAdmin