SİYASET
Giriş Tarihi : 01-02-2024 20:08

Efsane Milli Futbolcu Ünal Kahraman Yarın Uşak’ta!

İYİ Parti seçim çalışmalarına dur durak vermeden devam ediyor.

Efsane Milli Futbolcu Ünal Kahraman Yarın Uşak’ta!

İYİ Parti seçim çalışmalarına dur durak vermeden devam ediyor. İYİ Parti Uşak İl Teşkilatı 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında yarın şehrimiz Uşak’a İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve efsane milli futbolcu Konya Milletvekili Ünal Kahraman geliyor.

1990'lı yıllarda Trabzonspor'da oynadığı futbol ile gözleri dolduran ve A Milli Takım Forması giyen efsanevi Milli futbolcu  Ünal Kahraman yarın ilimiz Uşak’a geliyor. Milli Futbolcu emektar efsane futbolcularımızdan Ünal Kahraman 2023 genel seçimlerinde siyasete atılmış ve İYİ Parti Konya Milletvekili olarak seçilmişti. Efsane Futbolcu İYİ Parti Konya Milletvekili Ünal Kahramanın yanı sıra Uşak’ta İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür’e seçim çalışmalarında destek amacıyla ayrıca İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun kentimize geliyor.

,

  Program Belli Oldu! Atasporumuz  Cirit Takımlarının Temsilcileri  İle Bir Araya Gelinecek!

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun ile Milli Futbolcu Ünal Kahraman’ın katılımları ile gerçekleşecek program belli oldu. Saat 14’00’de İYİ Parti İl Başkanlığında basın açıklaması ile başlayacak program Uşak’ta Ata Sporumuz Cirit Takım Temsilcileri ile bir araya gelecek.

  Milli Futbolcu Aşigoları da Ziyaret Edecek!

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun ile Milli Futbolcu Ünal Kahraman’ın katılımları ile gerçekleşecek program da Aşigolar Derneğinin ziyareti de var.

2024 Yerel seçimlerin de  Uşak’ta en büyük favorinden olan İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür program ile ilgili olarak açıklamalar da bulundu.

İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür Açıklamasında şunları paylaştı;

’Daha güzel bir Uşak hayalimizi gerçekleştirmek için çıktığımız kutlu yürüyüşümüze destek olmak, bize omuz vermek için Genel Başkan Yardımcımız Afyon Milletvekilimiz Sayın Hakan Şeref OLGUN ve Konya Milletvekilimiz, Türk Futbolunun efsane ismi Sayın Ünal KARAMAN Hocamız Cuma günü Saat 14.00'te İYİ Parti Uşak İl Binamızda olacaklar. Kararlıyız Birlikte Başaracağız....

‘’ Asırlardır Anadolu'da yaşatılan atlı cirit sporunun, Uşak'taki temsilcileri olan ciritçilerimizle bir araya geleceğiz. Gelecek kuşaklara aktaracağımız cirit sporunun sorunlarını dinleyecek neler yapabileceğimizi konuşacağız...

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun ile Milli Futbolcu Ünal Kahraman’ın katılımları ile gerçekleşecek program ile ilgili olarak İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı da bir bilgilendirme paylaşımı yaptı.

 İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı program ile yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

‘’Türk futbolunun efsane ismi İYİ Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Ünal KARAMAN'ın katılımıyla 02 Şubat 2024 Cuma günü Saat: 21.30'da  Aşigolar Derneği'ni ziyaret edeceğiz.

Tüm üyelerimizi davet ediyoruz’’

AdminAdmin