EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-12-2022 21:12

Genç Müsiad Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı!

Genç Müsiad Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı!

Genç Müsiad Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı!

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısında, Eren Özmen başkanlığa olarak seçildi.

 Atatürk Kültür Merkezinde  gerçekleştirilen kongreye, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcı Cahit Ertemeli, MÜSİAD Uşak Şube Başkanı İbrahim Yıldırım, Uşak Belediye Başkan yardımcısı Gökhan Yalçın,  Ak Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayer, Uşak belediyesi  eski dönem başkanlarından Mesut Apaydın ve bir çok iş adamı katıldı. Katılımın yoğun olduğu kongre Kur’an-ı Kerim tilaveti,  akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra MÜSİAD’in faaliyet ve çalışmalarını anlatan sinevizyon gösterisi yapıldı.

 Açılış konuşmasını MÜSİAD Uşak Şube Başkanı İbrahim Yıldırım yaptı. MÜSİAD Uşak Şubesi olarak hedeflerinin Uşak’ın ve Uşak halkının kalkınması olduğunu vurgulayan Yıldırım, “Yaşanabilir bir kentin oluşması için azami düzeyde performans sergiliyoruz’’ dedi.

 MÜSİAD Uşak Şube Başkanı İbrahim Yıldırım’ın konuşmasının ardından MÜSİAD Genel Başkan Yardımcı Cahit Ertemeli konuşmasını yaptı.

 Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise konuşmasında ‘’Genç MÜSİAD Uşak Başkanlığına seçilen Sayın Eren Özmen’e ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyor, kurulun hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 Konuşmaların ardından Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Uşak Şubesi'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonunda Başkanlığa seçilen Eren Özmen,  yönetim kurulu üyeleri ve katılımcılar toplu fotoğraf çekimi yaptı.

AdminAdmin