SPOR
Giriş Tarihi : 26-11-2022 12:57

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yarın Uşak’a Geliyor!

Bakan Kasapoğlu, bakanlığın Uşak’ta gerçekleştirdiği yatırımları, projeleri inceleyecek ve bir dizi programlara katılacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yarın Uşak’a Geliyor!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ilk olarak Uşak Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yapılacak, Kentimizin ve bölgemizin göz bebeği olacak Çocuk Kent Projesi Temel Atma Törenine katılacak. İlimizin de geleneksel olarak düzenlenen cirit müsabakalarında kupa kazanmayı hak eden atlı cirit kulüplerimize kupalarını verecek olan Bakan Kasapoğlu, daha sonra Uşak Stadyumunun yapılacağı alanda inceleme de bulunacak. (Kalfa Korusu)

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Kalfa Korusunda ki programların ardından Uşak Üniversitesi kampüsüne  geçerek Uşak Kız Yurdu’nun açılışını yapacak. Burada daha sonra spor antrenörlerle buluşacak olan Bakan Kasapoğlu  hemen ardından Uşak Merkez Gençlik Merkezi Tekeşoğlu Konak’ında ‘’Anneler ile Spor Konuşuyoruz’’ programına katılacak.

 Bakan Kasapoğlu AK Parti İl Başkanlığının ziyaretinin ardından Uşak Belediye Başkanlığı ziyaretini gerçekleştirecek. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ayrıca Uşak Valiliğini ziyareti yapacak.

Bakan Kasapoğlu Uşak’ta ki programlarının en sonunda Uşaklı Gençlerle buluşacak. Uşak ATAPARK’ta bulunan ATAKULE’nin altında hizmet veren Genç Kuşak Merkezi’nde gençlerle buluşacak. Genç Kuşak Merkezi’nde incelemelerde bulunacak olan Bakan Kasapoğlu gençlerle buluşmasının ardından İlimiz Uşak’ta ki ziyareti sona erecek.  

AdminAdmin