GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 21:24   Güncelleme : 17-03-2023 21:31

Güven Danacı Ebediyete Uğurlandı!

Yücetepe camisinde kılınan cenaze namazına yüzlerce Güven Danacı’nın sevenleri ve yakınları katıldı.

Güven Danacı Ebediyete Uğurlandı!

Uşak’ın sevilen isimlerin isimlerinden Güven Danacı dün gece vefat etmişti. Uşak Valiliğinde görev yapan ve aynı zaman da İzmir Balkan Göçmenleri Derneği Uşak Şube Kurucu Başkanı Gülay Danacı’nın kıymetli eşi merhum Güven Danacı bugün  helallik alınması ve dua edilmesinin ardından Yücetepe Camisinde kılınan Cuma Namazından sonra kılınan cenaze namazına müteakip Merkez Yapağılar Köyü Yeni Asri mezarlığında toprağa verildi.

 Yücetepe camisinde kılınan cenaze namazına yüzlerce Güven Danacı’nın sevenleri ve yakınları katıldı. Cenaze töreninde siyaset, bilim, bürokrasi, protokol ve iş insanları bir araya geldi. Uşak Vali yardımcısı Muammer Balcı, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, Uşak İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Fahri Semiz, Uşak Belediye Başkan yardımcısı Gökhan Yalçın, AK Parti Milletvekili aday adayı İş adamı Ömer Özden, AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul, Uşak AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, AK Parti eski il başkanlarından ve Uşak Milletvekili Aday Adayı İş adamı Basri Yıldırım, Eski Uşak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ve AK Parti Uşak Milletvekili  Aday Adayı Mehmet Cevizci, Fatih Mahallesi Muhtarı Cengiz Uludağ, İzmir BAL-GÖÇ Genel Başkanı Abdurrahim Nursoy, İzmir BAL-GÖÇ merkez yönetim kurulu üyelerinden Sabri Atasoy, Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ethem Sevil, merhumun ailesi, yakınları, arkadaşları ve yüzlerce seveni katıldı. Yücetepe Camii girişinde vatandaşlara lokma ikramı yapıldı. Ayrıca cenaze töreninde Gülay Danacı’yı bu acı gününde ayrıca Uşak Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fadime Meral, Banaz Hamam Boğazı Termal tesislerin müdiresi Çiler Günaydın, çalışma arkadaşları ve yakınları yalnız bırakmadı.

  Bizde Uşak Haber Saati internet haber sitesi olarak; Merhum Güven Danacı’ya  Allah'tan Rahmet diler, İzmir Balkan Göçmenleri Derneği Uşak Şube Başkanı Gülay Danacı'ya, ailesine, yakınlarına, sevenlerine sabırlar ve  başsağlığı diliyoruz. Başımız sağolsun.

 

 

AdminAdmin