EKONOMİ
Giriş Tarihi : 14-12-2022 19:06

İKİ GÖZÜM OPTİK Yapılan Törenle Uşaklıların Hizmetine Açıldı!

Uşaklı Genç Kadın girişimcilerinden Seda Çil ve eşi İsa Çil’in gözlükçü ve optik işletmesinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı

İKİ GÖZÜM OPTİK Yapılan Törenle Uşaklıların Hizmetine Açıldı!

İKİ GÖZÜM OPTİK Yapılan Törenle Uşaklıların Hizmetine Açıldı!

  Uşaklı Genç Kadın girişimcilerinden Seda Çil ve eşi İsa Çil’in gözlükçü ve optik işletmesinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Ünalan Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi  Hacı Ahmet Postacı Apartmanı No; 10*E’de Uşaklıların hizmetine açılan İKİ GÖZÜM OPTİK açılış törenine 14. Bölge Optisyen Gözlükçüler Odası Başkanı Vedat Durak, CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba, Genç avukatlardan Erdem Hacım, CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, Seda ve İsa Çil çiftinin yakınları ve sevenleri katıldı.

  Dünyaca ünlü gözlük markalarının yer aldığı İKİ GÖZÜM Optik Uşaklıların hizmetine girdi. İKİ GÖZÜM OPTİK açılışa özel bir kampanya başlattı. Güneş Gözlüklerinde 1 Alana 1 Bedava kampanyası ile açılan İki Gözüm Optik Uşak’ta optik ve gözlükçülerin içersin de favori işletmelerininden biri olmaya aday.

 İKİ GÖZÜM OPTİK açılış töreninde vatandaşlara lokma ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Açılış töreninde konuşma yapan 14. Bölge Optisyen Gözlükçüler Odası Başkanı Vedat Durak;  “Genç girişimci çiftimizin girişimiyle açılan bu iş yerine, hayırlı işler bol ve bereketli kazançlar dilerim, yolu bahtı açık olsun” ifadelerini kullandı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından genç girişimci Seda ve İsa çifti misafirlerine işyerini gezdirdi.

Uşak Haber Saati olarak, Uşaklı Genç Kadın girişimcilerinden Seda Çil ve eşi İsa Çil’in gözlükçü ve optik işletmesinin hayırlı, uğurlu olsun dileklerinde bulunuyoruz.

İKİ GÖZÜM OPTİK

ADRES; Ünalan Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi  Hacı Ahmet Postacı Apartmanı No; 10*E

İletişim no; İSA ÇİL; 0554 244 71 86

 

 

AdminAdmin