EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-12-2022 19:01

İlimizde Faaliyete Giren Aydın İletişim'in Açılışı Gerçekleştirildi.

İlimizde Faaliyete Giren Aydın İletişim'in Açılışı Gerçekleştirildi.

İlimizde Faaliyete Giren Aydın İletişim'in Açılışı Gerçekleştirildi.

Uşaklı genç girişimci Aydın Şahin’in iletişim, teknik servis ve aksesuar işletmesinin açılışı düzenlenen törenle açılışı yapıldı.  Kurtuluş Mahallesi 1 Eylül Caddesinde  (Çakaloz Camii Karşısında) Uşaklıların hizmete açılan AYDIN İLETİŞİM açılış törenine AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Avukat Hilal Sabancı ve çok sayıda davetli katıldı.  Açılış töreni öncesi vatandaşlara lokma ikramı yapıldı.

 

 Dualarla açılış töreniyle hizmete giren Aydın İletişimin açılış kurdelesini  AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Avukat Hilal Sabancı kesti.

AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Avukat Hilal Sabancı açılış töreninde yaptığı konuşmada Uşak İlinin her geçen gün gelişip büyüdüğünü belirterek, yeni bir iş yerinin açılmasıyla duydukları heyecanı dile getirdi.

Açılışın ardından Başkan Sabancı ve beraberindeki misafirler iş yerine geçerek,  teknolojide son çıkan ürünler hakkında işletme sahibi Aydın Şahin'den bilgi aldı.

AYDIN İLETİŞİM Uşak’ta iletişim, teknik servis ve aksesuar sektörünün içerisinde favori işletmelerininden biri olmaya aday.

Uşak Haber Saati olarak, Uşaklı Genç  girişimcilerinden Aydın Şahin’in iletişim, teknik servis ve aksesuar işletmesinin sahiplerine ve Uşaklılara hayırlı, uğurlu olsun dileklerinde bulunuyoruz.

AYDIN İLETİŞİM, TEKNİK SERVİS VE AKSESUAR

ADRES; KURTULUŞ MAHALLESİ 1 EYLÜL CADDESİ ÇAKALOZ CAMİİ KARŞISI

İLETİŞİM TEL; AYDIN ŞAHİN

0545 464 64 92

 

 

AdminAdmin