SAĞLIK
Giriş Tarihi : 31-03-2023 11:22

İYİ Parti Uşak Milletvekili Aday Adayları Halka Buluşuyor!

14 Mayıs Genel seçimleri öncesinde İYİ Parti Aday adayları meydanlara indi. İlçe çalışmalarının ardından dün de aday adayları Uşak Merkez köylerinde çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ Parti Uşak Milletvekili  Aday Adayları Halka Buluşuyor!

 İYİ Parti Aday adayların halka buluşmaları büyük kalabalıklara şahit oluyor. 2 grup halinde daha çok kişiye ulaşıyorlar ve hem kendilerinin hem de partilerinin proje ve hedeflerini anlatıyorlar.

İYİ Parti Aday Adayları Halka Buluşuyor!

Dün İYİ Parti Aday adayları İnşaat mühendisi Muhammet Gür ile İYİ Parti Kadın adayı adayı Emel Taşkın Aşağıkaracahisar Köyünde halkla buluştu. Kahveneler doldu taştı. İYİ Parti Aday Adayı Muhammet Gür hedeflerini anlatıkça heyecan arttı. Uşak ilinin bir çok sorunlarını dile getiren Muhammet Gür özellikle içme su sorunundan bahsetti. Su sorununu bildiklerini çözümlerini anlatan Gür Millet İttifakın iktidara geldiğinde bu sorunu çözeceklerinin altını çizdi.

 İYİ Parti Uşak Milletvekili aday adaylarından ve aynı zamanda müzisiyen olan Emel Taşkın Aşağıkaracahisar köyünde ev ziyaretlerinde bulundu. Sempatikliyle ve güler yüzü ile Aşağıkaracahisar Köylülerinin gönüllerine giren Emel Taşkın ise hedeflerini ve partisinin projelerini anlattı. Özellikle kadınlarımızın sorunlarını bildiklerini iktidar olduklarını bu sorunları çözeceklerini vurguladı.

 İYİ Parti Aday Adayları Karakuyu Köyünde Gönüllere Girdi!

 İYİ Parti Uşak Milletvekili aday adayları iki koldan çalışmalarını sürdürüyor. Dün gece Aşağıkaracahisar köyünde ziyaretler gerçekleştiren bir grubun yanı sıra diğer aday adaylarından Uşaklı İş İnsanı Tolga Pirinçci ve doktor Dalyan Özdemir’de Uşak Merkez Karakuyu Köyünde ziyaretler gerçekleştirdi. Karakuyu köylülerin yoğun ilgisiyle karşılaştılar.

 İYİ Parti Aday adayı Tolga Pirinçci Karakuyu Köyünde kahvehanelerde ve köy meydanındaki halkla buluştu. Tolga Pirinçci yapmış olduğu konuşmasında Uşak iline olan sevdasıyla çalışmalarına devam ettiklerini ve Uşak Belediye Meclis üyesi iken yaptığı çalışmalardan bahsetti. Tolga Pirinçci İYİ Parti’nin ve kendisinin hedeflerini anlattı. İYİ Partili aday adayları  Karakuyu Köyünde köylülerin sorunlarını bildiklerini ve çözümün Genel Başkanları Meral Akşener’in ve İYİ Parti kadrosu olduğunun altını çizdiler. İYİ Parti aday adayları Karakuyu Köyü halkının kendilerine yoğun ilgisinden dolayı teşekkür etti. İYİ Parti Aday adayı doktor Dalyan Özdemir’de partisinin ve kendisinin hedeflerini anlattı.

AdminAdmin