SİYASET
Giriş Tarihi : 16-04-2023 16:49

İYİ Parti’den Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyasına Destek!

Uşak’ta İYİ Parti milletvekili adayları, il teşkilatının düzenlediği Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundu. Kan bağışına İYİ Partililer yoğun ilgi gösterdi.

İYİ Parti’den Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyasına Destek!

 

İYİ Parti  Uşak Milletvekili adaylarından inşaat mühendisi Muhammet Gür ve İş İnsanı Tolga Pirinçci ile İYİ Parti il teşkilatı Kızılay’a Kan Bağışı kampanyasına full destek vererek kan bağışında bulundu.

 Dün Akşam Uşak Atatürk Anıtının önünde kurulan Kızılay’a ait Kan Bankasına İYİ Parti Uşak İl, İlçe, gençlik kolları ve yönetimdekilerin yanı sıra İYİ Parti Uşak Milletvekili adayları Muhammet Gür ile Tolga Pirinçci kan bağışı kampanyasına katıldı. İYİ Parti’nin kan bağışı kampanyasına katılımı yoğun oldu.

Adayların belli olmasından hemen sonra birlikte sahaya indiklerini belirten İYİ Parti Uşak  İl Başkanı Ayşegül Obalı; Kızılay’a kan kampanyasına katılımın da şunları söyledi; “İYİ Parti olarak üç tane milletvekili adayımız belli olmuştur. Öncelikle hem bu aday arkadaşlarımıza hem de şehrimiz hayırlı olmasını diliyorum, her biri bizim için çok kıymetli. Bizler de hemen onlarla birlikte sahaya indik ve çalışmalarımızı yapıyoruz. Zaten hiç ayrılmadığımız sahaydı, şimdi adaylarımızla birlikte bunun çalışmasını yapıyoruz. Kısa seçim kampanyası süresi içerisinde tabiri yerindeyse bir saatimizi boş geçirmemek üzere mücadelemize ve çalışmamıza devam edeceğiz”

  Uşak’ta  İYİ Parti milletvekili adayları,  il teşkilatının düzenlediği Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyasına destek verdikten sonra toplu hatıra fotoğrafı çekimi sonrası köy ziyaretlerini yapmak üzere seçim çalışmalarını sürdürdü.

AdminAdmin