SİYASET
Giriş Tarihi : 14-01-2023 10:08

MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Uşak Ülkü Ocakları’nı Ziyaret Etti!

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığına atanan Gürkan Uğrasız kısa bir sürede başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Uşak Ülkü Ocakları’nı Ziyaret Etti!

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığına atanan Gürkan Uğrasız kısa bir sürede başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Ülkü Ocakları başkanlığına atandığı günden beri özverili olarak çalışmalarına devam eden Başkan Gürkan Uğrasız hayırlı olsun ziyaretlerini de kabul etmeye  devam ediyor.

 MHP Uşak İl Başkanlığına atanan İbrahim Orman ve yönetimi de ziyaretlerine devam ediyor. Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığına yakın tarihte atanan Gürkan Uğrasız ve yönetimine hayırlı uğurlu olsun ziyareti yaptı.

   MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman ve İl yönetimi Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığına atanan Gürkan Uğrasız’a hayırlı olsun ziyaretinde samimi sohbet gözlerden kaçmadı. Hayırlı olsun ziyaretin de bulunan Başkan İbrahim Orman duygularını şöyle ifade etti; ‘’Uşak Ülkü Ocakları İl Başkanlığına atanan Sayın Gürkan UĞRASIZ beyfendiye İl yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz, göstermiş olduğu misafirperverlik için teşekkür ederiz’’

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Gürkan Uğrasız ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi; ‘’Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığımıza Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan, MHP İl Başkanımız İbrahim Orman ve Yönetimine Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz’’

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Gürkan Uğrasız konuşmasının devamında; ‘’Öncelikle, Milli ve manevi değerlerimizin ışığında,Ay yıldızlı Al bayrağımızın gölgesinde,

Dürüst ve ilkeli haber anlayışıyla toplumumuzu doğru bir şekilde bilgilendiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ülkü ocakları, vatanını, milletini, bayrağını canından çok seven İlk Şehit Ruhi KILIÇKIRAN ağabeyimizden Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’na kadar asker ocağı kadar disiplinli, peygamber ocağı kadar imanlı, milliyetçi gençlerin küresel bilimin ışığında bir araya geldikleri, teşkilatlanarak aynı hedefe yönlendikleri tabiri caiz ise "Zalime Yavuz, Mazluma Yunus olmaya namzet" nesillerin yetiştiği eğitim merkezleridir.

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM'ın tensip ve kararı ile Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’na, şehitler makamına, atanmamızın ardından bizleri bir an bile yalnız bırakmayan tüm gönüldaşlarımıza ve Gönüllerimizin, yollarımızın, fikirlerinizin birliğini birkez daha göstermek adına Kutlu Dergahında bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanımız Sayın İbrahim Orman ve yönetimine teşekkür eder başarılar dilerim’’ ifadelerini kullandı.

 Ziyaret toplu hatıra fotoğrafların çekimi ile sona erdi.

 

 

AdminAdmin