KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-09-2022 11:27   Güncelleme : 02-09-2022 11:40

Oğuzhan Koç Bugün Atapark’ta Saat 21.30’da Sahne Alacak!

Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını coşku dolu birçok güzel etkinlikle taçlandırılıyor

 Oğuzhan Koç Bugün Atapark’ta Saat 21.30’da Sahne Alacak!

Oğuzhan Koç, Uşak İlinin Kurtuluş Haftası kutlamaları kapsamında Uşaklılara müzik dolu saatler yaşatacak.

1 Eylül Uşak İlinin Kurtuluşunun 100. yılı büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Uşak Belediyesi Kurtuluş haftası münasebetiyle bir çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda bu akşam Atapark’ta Oğuzhan Koç sahne alacak.

 1 Eylül Uşak İlinin Kurtuluşunun 100. Yılı iki gündür yapılan bir çok etkinlerle coşkuyla kutlanmaya başlandı. Kutlamalar kapsamında ünlü sanatçılarımız da sahne alıyor. Atapark’ta düzenlenen konserlere binlerce Uşaklı katılıp Uşak İlinin kurtuluşunu coşkulu şekilde kutluyor.

 1 Eylül Uşak İlinin Kurtuluşunun 100. Yıldönümü kutlamalarında ilk ünlü sanatçımız Ahmet Şafak sahne almıştı. Atapark Ahmet Şafak konserinde adeta gelincik tarlasına döndü. 10 binlerce Uşaklı Türk Bayrakları ile Ahmet Şafak’ın şarkıları ile unutulmaz gece yaşadı.

 Dünde ünlü sanatçılarımızdan özellikle genç kuşak’ın çok sevdiği MANGA Atapark’ta sevenleri ile buluştu. 10 binlerce Uşaklı gençler Manga’nın şarkıları ile coştu ve ünlü sanatçıya şarkılarında eşlik etti.

Bugün Atapark’ta Oğuzhan Koç konseri yine binlerce Uşaklı doyasıya eğlenecek. Oğuzhan Koç, Uşak İlinin Kurtuluş Haftası kutlamaları kapsamında Uşaklılara müzik dolu saatler yaşatacak.

 Oğuzhan Koç Bugün Atapark’ta Saat 21.30’da Sahne Alacak.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın Oğuzhan Koç konserine tüm Uşaklıları davet ett. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın;  ‘’Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını coşku dolu birçok güzel etkinlikle taçlandırılıyor ve zafer ruhunu hep birlikte yaşıyoruz. Elbette birliğimizi pekiştirecek konserler de zaferin 100. yılına renk katmaya devam ediyor; değerli isimler halkımızla buluşmaya devam ediyor.

Tüm hemşehrilerimizi 100. yıl kapsamında düzenlediğimiz konserlere davet ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

AdminAdmin