GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2022 19:27

Ölmez Bitki Evi’nden Öğretmenlerimize Özel Yüzde 20 İndirim Fırsatı!

ÖLMEZ BİTKİ EVİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI!

Ölmez Bitki Evi’nden Öğretmenlerimize Özel Yüzde 20 İndirim Fırsatı!

Yılların tecrübesi ile Uşaklılara hizmet veren Ölmez Bitki Evi; kutsal bir mesleği icra ederek topluma bilgili ve donanımlı bireyler kazandıran kıymetli öğretmenlere yönelik bir indirim kampanyası başlattı.

Buna göre, öğretmenlerimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel  Ölmez Bitki Evi’ne  geldiklerinde yaptıkları alışverişlerinde yüzde 20 indirim fırsatı  diledikleri ürünleri alabilecekler.

ÖLMEZ BİTKİ EVİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI!

Her yıl olduğu gibi bu yılda Ölmez Bitki Evi bu yılda 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak kutsal bir mesleği icra eden öğretmenlerimizi unutmadı ve yüzde 20 indirim fırsatı ile destek verdi. Ölmez Bitki Evi Rıza Ölmez Uşak Haber Saati Haber sitesine konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Aktar Rıza Ölmez açıklamasında ‘’Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlerimize çok borçluyuz. Öğretmenler gününe özel olarak biz de 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak Ölmez Bitki Evi’ne alışveriş için gelen değerli öğretmenlerimize yüzde 20 indirim fırsatı sunuyoruz’’ dedi ve tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Ölmez Bitki Evi Adres; Kurtuluş Mahallesi 1 Eylül CAD no 37 D  Uşak Merkez. (Yücel Otel Altı)

 Bizde Uşak Haber Saati olarak her yıl geleneksel olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sevgili öğretmenlerimizi unutmayıp onlara özel indirim fırsatları sunan Ölmez Bitki Evi Rıza Ölmez ve ekibine teşekkürlerimizi sunar, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

AdminAdmin