EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-01-2023 19:10

Ölmez Bitki Evi’nden Uşaklı Gazetecilere Özel Yüzde 25 İndirim Fırsatı!

Yılların tecrübesi ile Uşaklılara hizmet veren Ölmez Bitki Evi; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle gazetecilere yönelik bir indirim kampanyası başlattı.

Ölmez Bitki Evi’nden Uşaklı Gazetecilere Özel Yüzde 25 İndirim Fırsatı!

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel olarak, gazetecilerimiz 10 Ocak Gazeteciler Günü’ne özel 10-11-12 Ocak günlerinde Ölmez Bitki Evi’ne  geldiklerinde yaptıkları alışverişlerinde yüzde 25 indirim fırsatı  diledikleri ürünleri alabilecekler.

ÖLMEZ BİTKİ EVİ ÇALIŞAN GAZETECİLERİ UNUTMADI!

Ölmez Bitki Evi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel olarak Uşaklıların haber alma özgürlüğünü yerine getiren gazetecileri unutmadı ve 10 – 11 – 12 Ocak günlerinde 3 gün boyunca yüzde 25 indirim fırsatı ile destek verdi.

  Ölmez Bitki Evi Rıza Ölmez Uşak Haber Saati Haber sitesine konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Aktar Rıza Ölmez açıklamasında ‘’Kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendiren, ilkeli ve dürüst gazeteciliği kendine ilke edinmiş değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  Günü kutlu olsun. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününe özel olarak biz de 10 – 11 – 12 Ocak günlerine özel olarak Ölmez Bitki Evi’ne alışveriş için gelen değerli gazetecilerimize yüzde 25 indirim fırsatı sunuyoruz’’ dedi. 


Ölmez Bitki Evi Adres; Kurtuluş Mahallesi 1 Eylül CAD no 37 D  Uşak Merkez. (Yücel Otel Altı)

AdminAdmin