EKONOMİ
Giriş Tarihi : 01-06-2023 22:45

Pideci Arif Lokantası Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

Pideci Arif Lokantası Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

Pideci Arif Lokantası Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

Birbirinden lezzetli, kalitesinden ödün vermeyen, %100 güvenilir lezzetlerini sunan Pideci Arif Lokantası fark yaratmaya devam ediyor.

 Pideci Arif Gala Pide Salonu ile Uşaklıların lezzet durağı yapan Uşaklı genç girişimci Pideci Arif lakabıyla tüm herkesin kalbini kazanan Arif Aydoğdu, sulu yemek lokantası ile yine favori oldu.  Uşaklı başarılı ve sevilen yüzü Arif Aydoğdu, Pideci Arif Lokantasını tercih eden Müşterileri ile tek tek ilgileniyor, fikirlerini alıyor.

  Geçtiğimiz hafta görkemli bir açılış töreni ile Uşaklıların hizmetine açılan Pideci Arif Lokantası 30 çeşit sulu ana yemeğin yanı sıra güveç, pide ve İskender ile çorba, ara yemekler ve yan ürünler (Cacık, Tatlı, Yoğurt, Salata)  dahil 4 çeşit zengin menüsüyle tabldot yemek ile  çok uygun fiyatlarla Uşaklılara hizmet veriyor.

BÖLGENİN YEMEK İHTİYACINI KARŞILIYOR!

   Pideci Arif Lokantası Uşak Belediyesi yeni hizmet binasının arasında (Kentsel Dönüşüm) Sarayaltı Mahallesi Celal Bayar Caddesi U1 Blok No; 84 İç Kapı No Z 16 adresinde bölgenin büyük bir ihtiyacını karşılıyor.  Uşak Belediyesi Personeli, Uşak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’ndeki memur, personelinin ve Kentsel dönüşümdeki esnafların yemek  ihtiyaçlarını makul fiyatla zengin menüsüyle  Tabldot yemek olarak karşılıyor.  Dileyen müşteriler abone olup fiş alıp daha uygun yemek yiyebiliyor.

SEVGİYLE YAPIYORUZ USTA!

  ‘’Sevgiyle Yapıyoruz Usta’’ parolası ile dikkat çeken Pideci Arif Lokantasında bütün yemeklerin zeytinyağı yapan tecrübeli usta aşçıları ile dikkat çeken ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veriyor. İtinayla hazırlanan yemekler de bulyon kullanılmıyor. Yemekler hazırlanırken bulyon yerine doğal sebze suyu, tavuk suyu ve et suyu katılıyor.

PİDECİ ARİF KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE!

  Yıllardır Kurtuluş mahallesi Dedehasan Sokak No :14 C’de Pideci Arif Uşak Gala Pide Salonu ile Uşaklıların en nezih mekanlarının yanısıra Pideci Arif Lokantası da Uşaklıların vazgeçilmez lezzet durağı oldu. Pideci Arif Lokantasında tabldot yemeğin yanısıra birbirinden lezzetli meşhur Pideci Arif kallite ve güvencesiyle hazırlanan pide çeşitleri, lahmacun, İskender ve tatlı çeşitleriyle Uşaklıların damak tadına uygun olarak hizmette sınır tanımıyor. Yemekten sonra çay keyfinizi ücretsiz olarak yapıyorsunuz.

 

 

 

AdminAdmin