SİYASET
Giriş Tarihi : 01-04-2023 11:55

Sezer Ateş; Seçim Çalışmalarına Banaz’da Devam Etti!

AK Parti Uşak Milletvekili Aday Adayı Sezer Ateş seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Sezer Ateş;  Seçim Çalışmalarına Banaz’da Devam Etti!

İş İnsanı Sezer Ateş memleketi olan Banaz’da vatandaşlarla bir araya geldi. Sezer Ateş,  Banaz ilçesinde diğer AK parti aday adayları ile birlikte birlikte Banazspor Lokalinde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. Sezer Ateş kendisi hakkında ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sezer Ateş Banazspor Lokalinde çok sayıda vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılandı. Banazspor Lokalinde yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi;

 ‘’Değerli yol arkadaşlarım, sevgili hemşehrilerim, hepimiz biliyoruz ki kutlu zaferler, kutlu davalarla kutlu yol arkadaşları ile mümkündür. Partimizin kuruluşunda yaşamımı ve ticari faaliyetlerimi Fransa'da sürdürüyor olduğumdan o dönemde yurt dışı faaliyetleri olarak kurulan ve şimdiki adı UID olan UETD teşkilatının kuruluşunda görev aldım. 2015 yılında yurda dönüş yapma kararı alarak yaşamımı ve ticari faaliyetlerimi orada edindiğim bilgi, tecrübe birikimimi disiplinli çalışma ilkesiyle doğduğum topraklarda öz vatanımda sürdürme kararı aldım.

  Bu vesile ile kutlu davada bir nefer olarak çalışmayı şiar edindim. Aralıksız 21 yıllık iktidar yürüyüşümüzde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülke olarak kabuk değiştirdik. Eğitimden sağlığa, tarımdan turizme, sanayileşmeden bilişim teknolojilerine ve enerjiye pek çok alanda burada sayamayacağım hizmetler ülkemize kazandırılmış ve halende yeni kazanımlar elde etmek için kararlılıkla hedeflere ulaşılmaktadır. Özellikle savunma sanayii alanında ciddi kazanımlar elde edildi ve dış siyasette oyuncu değil oyun kurucu konumuna geldik.

Tabi bütün bunlar kolay olmadı ama düşünüldüğünde  zorda değildi. Çünkü öngörü ve vizyon sahibi dünya liderimiz Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dava ve yol arkadaşlarımız dahada önemlisi feraset sahibi milletimiz var. İnanıyorum ki kutlu zafere yine aynı kararlılık ve heyecanla birlikte ulaşacağız. Bu anlamda yol arkadaşlarıma ve başta hemşehrilerim olmak üzere milletimize olan inancım tamdır.

Dün el birliği içerisinde nasıl başardıysak 14 Mayıs'ta da yine başaracağız. Artık vakit tamam,  vakit yeni hedeflere 2053,  2071 hedeflerine ulaşmak için ikinci Türkiye yüzyılında sen ben demeden biz diyerek yola revan olma vaktidir.

AdminAdmin