GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-12-2022 21:05   Güncelleme : 12-12-2022 21:43

Ünlü Kaleci Antrenörü Tahir Topaloğlu Anısına Düzenlenen Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Gördü!

Namı Değer Efe Tahir Bugün Uşak’ta Anıldı!

Ünlü Kaleci Antrenörü Tahir Topaloğlu Anısına Düzenlenen Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Gördü!

Namı Değer Efe Tahir Bugün Uşak’ta Anıldı!

Ünlü Kaleci Antrenörü Tahir Topaloğlu Anısına Düzenlenen Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Gördü!

EFE TAHİR UNUTULMADI!

Uşakspor’un efsane ismi Ünlü Kaleci Antrenörü Tahir Topaloğlu anısına düzenlenen Fotoğraf Sergisi yapılan törenle açılışı yapıldı.

 Bugün Efe Tahir lakabı ile tanınan ve 1994 yılında hayatını kaybeden ünlü kalecilerin yetiştiren Tahir Topaloğlu Uşak Belediyesi Kent Tarihi Müzesinde fotoğraf sergisi açılışı yapıldı. Fotoğraf sergisi 16 Aralık Cuma gününe kadar Uşak Belediyesi Kent Tarihi müzesinde halka ücretsiz olarak açık olacak.

  Uşakspor’un ünlü kalecileri yetiştiren kaleci antrenörü Tahir Topaloğlu’nun fotoğraf sergisi açılışına Efe Tahir’in oğlu Mehmet Topaloğlu, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Ceylaner, Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, Uşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği (UTKGD) Başkanı Mehmet Keyvanoğlu, Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Osman Kocabıyık,  Tahir Topaloğlu’nun torunlarından Serkan Topaloğlu ve Efe Tahir’in gelini aynı zamanda Özsağlık-İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülüzar Topaloğlu, Efe Tahir’in diğer torunu Eren Topaloğlu, Uşak ilinin  antrenörlerinden Ergün Özenirler, Uşakspor’u ve Efe Tahir Topaloğlu’nu sevenler katıldı.

Fotoğraf Sergisinin açılışında Efe Tahir lakaplı Ünlü Kaleci antrenörü Tahir Topaloğlu’nun oğlu Mehmet Topaloğlu babasının anılarını anlattı ve fotoğraf sergisine gelen ve emeği geçen herkese teşekkür konuşması yaptı. Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Osman Kocabıyık’ta açılış töreninde yaptığı konuşmasında Uşakspor’a hizmet eden, emeği geçen herkese teşekkür etti. Kocabıyık ayrıca Uşak’a yapılacak Şehir stadyumu içersinde Spor Müzesi yapılmasını yetkilerden istedi.

 Son olarak Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın konuşmasını yaptı. Uşak ilinin spor kentine dönüşmesi için Uşak Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri tek tek anlatan Başkan Çakın Efe Tahir gibi Uşakspor’a hizmet eden herkese teşekkür etti.

 Uşak Belediyesi Kent Tarihi Müzesinde 16 Aralık Cuma gününe kadar açık olacak olan Tahir Topaloğlu fotoğraf sergisini gezen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve beraberinde ki Efe Tahir’in ailesi ve sevenleri hatıra fotoğrafı çekimi yaptı.

AdminAdmin