EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-01-2023 10:37

Uşak Eğitim Sen’den Muhteşem Yıldönümü Kutlaması!

Eğitim Sen Uşak Şubesi 28. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir gece düzenledi.

Uşak Eğitim Sen’den Muhteşem Yıldönümü Kutlaması!

Uşak Eğitim Sen’den Muhteşem Yıldönümü Kutlaması!

Eğitim Sen Uşak Şubesi 28. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir gece düzenledi. Eğitim Sen Genel Örgütlenme Sekreteri İkram ATABAY ve Genel Mali Sekreteri Ahmet KARAGÖZ’ün takıldığı gecede Ayhan AYDIN sahne aldı.

 

 Yalım Garden Park Otel’de Eğitim Sen üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede Eğitim-Sen'den Emekçi Emekli Öğretmenlere Plaketleri verildi.  Eğitim Sen’in yıldönümü kutlamasına CHP Uşak İl ve İlçe Yönetimi, SOL Parti Uşak il yönetimi Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şubesi yöneticileri, 2021 Tüm Emekliler Sendikası yöneticileri de katıldı.

Eğitim Sen Uşak Şubesi 28. Kuruluş yıldönümü dolasıyla yapılan gecenin açılış konuşmasını Şube Başkanı Deniz Ertunç yaptı. Konuşmasında başkan Ertunç şunları söyledi;

‘’Eğitim Sen`in güneşi, eğitim emekçilerinin yüz yıllık mücadele birikiminden ve kararlılığından aldığı güç ve güvenle aydınlık, özgür, eşit ve barış içinde bir Türkiye’yi işaret etmeye devam edecektir. İnsanca yaşam, demokratik Türkiye mücadelesini güçlendireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Faşizme karşı demokrasi, emperyalizme karşı bağımsızlık, savaşa karşı barış, gericiliğe karşı laiklik mücadelesinden vazgeçmeyeceğimiz!

BİZ KAZANACAĞIZ!

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ!

YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ!’’

YAŞASIN EĞİTİM SEN’’

 

 Eğitim Sen Uşak Şube Başkanı Deniz Ertunç’un konuşmasının ardından Eğitim Sen Genel Örgütlenme Sekreteri İkram ATABAY ve Genel Mali Sekreteri Ahmet KARAGÖZ’de selamlama konuşmalarını yapıp geceye katılan Eğitim Sen yönetici ve üyelerini kutladı.

Gece müzik ve sohbet eşliğinde devam etti.

AdminAdmin