SİYASET
Giriş Tarihi : 01-05-2023 07:20

Uşak İYİ Parti’den Sandık Ve Seçim Güvenliği Eğitimi!

İYİ Parti Uşak Seçim İşleri Başkanlığı, sandık görevlilerine sandık ve seçim güvenliği eğitimi düzenledi.

Uşak İYİ Parti’den Sandık Ve Seçim Güvenliği Eğitimi!

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri yaklaşırken Siyasi partilerde yoğun bir süreç yaşanmakta olup seçim günü için çalışmalar tüm hızıyla sürmekte. Uşak İYİ Parti Seçim İşleri Başkanlığı sandık görevlilerinin eğitimlerini hızlandırarak seçim gününü sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçirmek için sandık ve seçim güvenliği eğitimlerine başladı.

 İYİ Parti Uşak Seçim İşleri Başkanlığı sandık görevlilerine sandık güvenliği eğitimini Uşak Şan Düğün Salonunda düzenledi. Eğitime çok yoğun katılım gerçekleşti.

İYİ Parti Uşak Seçim İşleri Başkanı Av. Sabri ARIKAN yaptığı açıklamada “Seçim İşleri Başkanlığı olarak Sandık Güvenliği Eğitimlerini çok önemsiyoruz, uzun bir süredir İYİ Parti Uşak Teşkilatları olarak sandık kurulları oluşturma ve seçim işleri çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiriyoruz, eğitimlerimizi artırarak devam ettireceğiz. Düzenlemiş olduğumuz eğitimlere, sandık görevlilerimiz önem göstererek yoğun bir katılım sağlamaktalar. Tüm katılımcılara seçim gününün anlam ve önemini anlatarak seçim güvenliği konusundaki tüm hukuki haklarını belirtiyoruz. Tüm sandık görevlilerimiz bu dar zamanda yüreklerini ortaya koymaları gerekiyor. İnsanlar İYİ Parti’ye inanıyor, güveniyor, kullandıkları oyları emanetimiz bilmek hiçbir şüpheye yer veremeyecek şekilde sandıklara sahip çıkmak bizim asli görevimizdir. Türkiye’nin ve Uşak’ımızın geleceği için dur durak bilmeden çalışarak, bu sürece katkı sağlayan tüm İYİ’ lere minnettarlığımızı bir kez daha sunarak gönülden teşekkür ediyorum “dedi.

AdminAdmin