SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2023 20:24

Uşaklı Başarılı İş Adamı Sezer Ateş Resmen Aday Adayı Oldu!

Uşaklı Başarılı İş Adamı Sezer Ateş Resmen Aday Adayı Oldu!

Uşak Banaz ilçesi ve Uşak Merkez’de bir çok  projelere imza atan başarılı iş adamı Sezer Ateş 14 Mayıs Genel seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

 Sancak Şehir isminde depreme dayanıklı binalar inşa eden, İş İnsanı Sezer Ateş’in AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklaması olumlu karşılık buldu. Sezer Ateş’in milletvekili aday adaylığı AK Parti’de heyecan yarattı.

 AK Parti İl Başkanlığında AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapan İş İnsanı Sezer Ateş konu ile ilgili açıklamada bulundu. Uşak siyasetine renk katan İş İnsanı Sezer Ateş açıklamasında şunları söyledi; 

  ‘’Değerli yol arkadaşlarım, sevgili hemşehrilerim, basınımızın değerli temsilcileri hepimiz biliyoruz ki kutlu zaferler, kutlu davalarla kutlu yol arkadaşları ile mümkündür. Partimizin kuruluşunda yaşamımı ve ticari faaliyetlerimi Fransa'da sürdürüyor olduğumdan o dönemde yurt dışı faaliyetleri olarak kurulan ve şimdiki adı UID olan UETD teşkilatının kuruluşunda görev aldım. 2015 yılında yurda dönüş yapma kararı alarak yaşamımı ve ticari faaliyetlerimi orada edindiğim bilgi, tecrübe birikimimi disiplinli çalışma ilkesiyle doğduğum topraklarda öz vatanımda sürdürme kararı aldım. Bu vesile ile kutlu davada bir nefer olarak çalışmayı şiar edindim. Aralıksız 21 yıllık iktidar yürüyüşümüzde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülke olarak kabuk değiştirdik. Eğitimden sağlığa, tarımdan turizme, sanayileşmeden bilişim teknolojilerine ve enerjiye pek çok alanda burada sayamayacağım hizmetler ülkemize kazandırılmış ve halende yeni kazanımlar elde etmek için kararlılıkla hedeflere ulaşılmaktadır. Özellikle savunma sanayii alanında ciddi kazanımlar elde edildi ve dış siyasette oyuncu değil oyun kurucu konumuna geldik.

Tabi bütün bunlar kolay olmadı ama düşünüldüğünde  zorda değildi. Çünkü öngörü ve vizyon sahibi dünya liderimiz Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dava ve yol arkadaşlarımız dahada önemlisi feraset sahibi milletimiz var. İnanıyorum ki kutlu zafere yine aynı kararlılık ve heyecanla birlikte ulaşacağız. Bu anlamda yol arkadaşlarıma ve başta hemşehrilerim olmak üzere milletimize olan inancım tamdır.

Dün el birliği içerisinde nasıl başardıysak 14 Mayıs'ta da yine başaracağız. Artık vakit tamam,  vakit yeni hedeflere 2053,  2071 hedeflerine ulaşmak için ikinci Türkiye yüzyılında sen ben demeden biz diyerek yola revan olma vaktidir.

Bu düşüncelerle 28. Dönem Uşak Akparti Milletvekili A.Adayı  müracatımızı bugün sizlerin huzurunda İl Başkanlığımızda yapmış bulunuyorum. Niyetimiz halis akibet hayr olsun. Çıktığımız kutsal yolculukta Allah mahçup etmesin. Partimize, ilimize ve ülkemize hayırlı hayırlı hizmetler yapmak nasip olsun. Bu düşüncelerle yol arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimize en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım’’

AdminAdmin