EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-11-2022 21:29   Güncelleme : 15-11-2022 21:48

Uşaklıların Favori Lezzet Adresi Olacak OMG Burger – Fast Food Hizmete Açıldı!

Bu Burgeri Çok Seveceksiniz! Omg Burger – Fast Food Hizmete Açıldı!

Uşaklıların Favori Lezzet Adresi Olacak  OMG Burger – Fast Food Hizmete Açıldı!

Kaliteli ve taze malzemeyle farklı teknikler ile orijinal lezzetler ortaya koyabilen şeflerin elinden çıkan bu  Burgerleri çok seveceksiniz.

İbrahim Tahtakılıç Caddesi no 138’de (Ayaklı Su Deposu karşısında) Uşaklılara hizmet veren OMG Burger – Fast Food ağız sulandıran birbirinden farklı Burger seçenekleri ve özel sosları ile dikkat çekiyor. Ayrıca Burger’in yanısıra eşsiz lezzeti ile kumru, sandviç, tost, köfte ve geniş menüsü ile Uşaklıların hizmetinde OMG Burger – Fast Food.

BU BURGERİ ÇOK SEVECEKSİNİZ! OMG BURGER – FAST FOOD HİZMETE AÇILDI! 

İbrahim Tahtakılıç Caddesinde açılan OMG Burger – Fast Food  bir telefon kadar yakın Alo Paket Servis ile evlerinize ve işyerlerinize kadar siparişlerinizi getiriyor. Sipariş Tel Alo Paket; 0546 506 65 64

Uşaklı Genç Girişimci Harun Nizam İnternet Haber Sitemize iş yeri ve yaptığı iş yeri ile önemli bilgiler verdi. OMG Burger – Fast Food firması sahibi Harun Nizam hazırlamış oldukları eşsiz lezzetli hamburgerin köftesinin %100 Dana Eti ile hazırladığını belirtti. Ayrıca OMG Burger – Fast Food olarak kumru, sandviç, tost, köfte menüleri ile hizmette olduklarının altını çizdi.

Midenizin yanında gözünüzü de doyuran lezzetli bir Burger yemek isteyenlerin kısa sürede ilk tercihi olacak olan, OMG Burger – Fast Food   bağımlılık yapan tadıyla Uşak’ta en çok tercih edilen lezzetlerden biri olmaya aday.

Bizde Uşak Haber Saati olarak ve Uşaklıların gazetecisi Halil Çavuşoğlu olarak Uşaklı Genç Girişimci Harun Nizam’ın açmış olduğu OMG Burger – Fast Food Uşaklılara, sahiplerine hayırlı, uğurlu  olmasını diler, hayırlı işler dileriz.

 

AdminAdmin