EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-12-2022 22:29   Güncelleme : 27-12-2022 10:12

Uşak’ta 4 Yıldızlı Anemon Hotels’in Açılış Töreni Görülmeye Değerdi!

Türkiye'de doğduk Türkiye'de büyüyoruz mottosuyla çalışmalarına devam eden Anemon Hotels son olarak Uşak'ta faaliyete geçti.

Uşak’ta 4 Yıldızlı Anemon Hotels’in Açılış Töreni Görülmeye Değerdi!

Türkiye'de doğduk Türkiye'de büyüyoruz mottosuyla çalışmalarına devam eden Anemon Hotels son olarak Uşak'ta faaliyete geçti.

 

Türkiye'de doğduk Türkiye'de büyüyoruz mottosuyla çalışmalarına devam eden Anemon Hotels son olarak İlimiz Uşak’ta faaliyete geçti. Anemon Hotels'in Adana, Afyon, Antakya, Aydın, Çavdarhisar, Çiğli, Denizli, Eskişehir, Malatya, Samsun gibi birçok şehirde otelleri bulunuyor.

 İslice Mahallesi Polis Sokak No:16 adresinde 4 Yıldızlı Otel olarak Anemon Hotels’in açılış törenine Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak Ak Parti Milletvekilleri İsmail Güneş ve Mehmet Altay, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Fahri Semiz, CHP Uşak Milletvekili Adayı Ali Karaoba, Ak Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, CHP Uşak İl e İlçe Yönetimi, UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, Özerdem Mensucat Yönetim Kurulundan İş adamı Zeyrek Özmercan, İş Adamı Turgut Özmercan, MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, MHP Merkez İlçe Başkanı Ufuk Düzenli, MHP İl ve İilçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ristorrate Cafe İtaliano Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oğuz Şenol, Anemon Otelleri İcra Kurulu Başkanı Oğuz Akçura, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür ve çok sayıda davetli katıldı.

 Uşaklı yatırımcı Avukat Vedat Atak’ın öncülüğünde açılan Anemon Hotels 4 yıldızlı. Açılış töreninde dualarla Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ile siyasetin ve iş adamlarının hep birlikte kurdele kesimi yapıldı.

 Düzenlenen törende açılış konuşmasını Uşaklı yatırımcı Avukat Vedat Atak yaptı. Uşak sevdalısı olan Vedat Atak konuşmasında Uşak’ta kazandığını, Uşak’a yatırmaktan ve Uşak'a kurumsal ve profesyonel bir konaklama tesisi kazandırmaktan mutluluk duyduğunun altını çizdi.

 Merkezi İstanbul’da bulunan ve ilk defa İstanbul dışında hizmet verecek olan Cafe İtaliano artık Uşak’ta. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oğuz Şenol’da merkezi olarak İstanbul’un dışında ilk defa dışarı açıldıklarını vurguladı ve Uşak İli ile bir ilke imza attıklarının altını çizdi. Daha sonra  CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, AK Parti Uşak Milletvekili  İsmail Güneş, Ak Parti Uşak Milletvekillerinden Mehmet Altay’da hayırlı olsun konuşmalarını yaptı.

 Uşak Milletvekillerinin konuşmalarının ardından Anemon Otelleri İcra Kurulu Başkanı Oğuz Akcura’da konuşmasında ‘’Türkiye’de doğduk, Türkiye’de büyüdük ve kazandık. Uşak’a Anemon Hotels’i kazandıran başta yatırımcımız Avukat Vedat Atak’a, Uşak Valisi Sayın Turan Ergün’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

 Açılış törenin kapanış konuşmasını Uşak Valisi Dr. Turan Ergün yaptı. Vali Ergün yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi; ‘’Geçen hafta düzenlediğimiz kısa film festivali için il dışından ve yurt dışından gelen konuklarımızı ağırlarken büyük sıkıntılar yaşadık. Yatacak yer bulmakta zorlandık. Son zamanlarda konaklama alanında yapılan yatırımlarla bu sıkıntıyı aşacağımıza inanıyorum. Geçen ay bir başka otelin temel atmam törenine katıldık’’ dedi. Vali Ergün konuşmasının devamında Uşak iline 4 Yıldızlı Hotel kazandıran yatırımcı Vedat Atak’a Anemon Hotels Yönetimine ve Cafe İtaliano Restoran yöneticilerine teşekkür etti.

Ülkemizin önde gelen  otel zincirlerinden Anemon Hotels UŞAK'ta

 

Türkiye'de çeşitli lokasyonkarda birçok  otele sahip olan Anemon oteller zinciri Uşaklı Avukat ve iş insanı Vedat Atak'ın girişimiyle pazartesi günü itibariyle Uşak'ta da açılıyor. Ülke çapında turizm ve konaklama sektöründe önemli bir marka olan Anemon Oteller Zinciri Uşak'ta 4 yıldızlı beşi suit olmak üzere 70  oda, toplantı salonları, spa,  dünya mutfağının  ve yöresel lezzetlerin güzel örneklerini  sunan restorant, kendine ait 50 araçlık otopark ile konfor ve huzur içinde Uşak'ta konaklamak  isteyen herkesin hizmetine girecek.

 Başarılı bir avukatlık kariyerinin yanısıra önemli yatırımlara da imza atan Uşaklı Avukat Vedat Atak bu yatırımla memleketine,  Uşak'a kurumsal ve profesyonel bir konaklama tesisi kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Uşak'a gelen veya Uşak'ta konaklama ihtiyacı hisseden herkesin gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceği bu otelle onlarca kişiye de iş imkanı sunmanın kendisi için ayrı bir önem taşıdığını belirtti.

Türkiye'nin son yıllarda turizmde yaptığı yatırımlarla öne çıktığını ifade eden Atak, 2022 yılında 46 milyondan fazla turiste ev sahipli yapan ülkemizin tarihi, turistik, arkeolojik ve kültürel değerleriyle öne çıkan şehirlerinden birinin de Uşak olduğunu belirterek Uşak'ın turizm ve konaklama  sektöründeki payını attırmak için gerekli alt yapıyı oluşturmak ve bu alanda nitelikli istihdamı sağlamak adına Anemon markasıyla yola çıktığını ve Sayın Valinin ,Sayın Milletvekillerinin ,Sayın Belediye Başkanının ,Sayın Garnizon Komutanının ,Sayın Emniyet Müdürünün   ve diğer paydaşların süreç içinde çok büyük desteğini gördüğünü söyleyerek herkese teşekkür etti.

Bizde Uşak Haber Saati Haber sitesi olarak merkezi konumu, modern ve şık tasarımı,  profesyonel ekibi sayesinde iş, tatil ve konaklama amaçlı ziyaretlerde Uşak ’a gelen misafirlerin vazgeçilmez adresi olmak için yola çıkan Uşak Anemon pazartesi itibariyle hizmete girmiş olup ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

AdminAdmin