EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-12-2022 21:52   Güncelleme : 10-12-2022 21:57

Yine Bir İlke Uşak İmza Attı! Tarhana Cips!

Tarhana Cipse bayılacaksınız! Üstelik Yüzde Yüz doğal ve katkı maddesi yok

Yine Bir İlke Uşak İmza Attı! Tarhana Cips!

Yine Bir İlke Uşak İmza Attı! Tarhana Cips!

Uşaklı kadın girişimcilerinden Alev Özkan bir ilke imza attı. Kayaağıl Köyü Sevgi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi kurucu başkanı Alev Özkan İlkler Şehri Uşak’ta bir ilke imza attı. Uşak’ın dünyaca ünlü tarhanasından cips üretti. Üstelik tamamen doğal ve katkı madde kullanmadan ürettiği tarhana cips piyasaya çok iddialı giriş yaptı.

 Bugün bir ilk olarak  tarihe geçecek olan Uşaklı kadın girişimci Alev Özkan’ın Tarhana ve Tarhana Cips Üretim Tesisi düzenlenen törenle Uşaklıların hizmetine açıldı. Meşhur Uşak Tarhanasından üretilen Tarhana Cipsin üretim tesisi açılışına Uşak Vali Yardımcısı Ramazan Kıyak, Tarım Kırsal Kesim Kalkınma Şube Müdürü Nasuh Altuntaş, Zafer Kalkınma Ajansı Uşak İl Koordinatörü Mehmet Tekeli, Uşak Ticaret İl Müdürü Abdulhafiz BOZDAĞ, İl Ticaret Müdürlüğünden Kooperatiflerden sorumlu Bekir Yılmaz ve bir çok davetli katıldı.,

Tesisin açılış kurdesini Uşak Vali Yardımcısı Ramazan Kıyak, Tarım Kırsal Kesim Kalkınma Şube Müdürü Nasuh Altuntaş, Zafer Kalkınma Ajansı Uşak İl Koordinatörü Mehmet Tekeli, Uşak Ticaret İl Müdürü Abdulhafiz BOZDAĞ, İl Ticaret Müdürlüğünden Kooperatiflerden sorumlu Bekir Yılmaz ve Tarhana Cipsin mucidi Uşaklı kadın girişimci Alev Özkan hep birlikte kesti.

  Tarhana ve Tarhana Cips Üretim tesisi Durak Mahallesi Kentsel Dönüşüm TOKİ’de. Uşaklıların ve herkesi çok severek tüketeceği Tarhana Cipsin mucidi kadın girişimci Alev Özkan cipsin yüzde yüz doğal olduğunu ve hiçbir katkı madde kullanılmadan üretildiğinin altını çizdi. Ayrıca Kayaağıl Köyü Sevgi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi kurucu başkanı Alev Özkan tarhana cipsi yoğurt, çayla herkesin tüketebileceğini ve çocuklarımızın dahi rahatlıkla yiyebileceklerini belirtti.

 Açılışa katılan davetlilere Tarhana Cips ikram edildi.

Tarhana ve Tarhana Cips Üretim Tesisi adres; Durak Mahallesi Kentsel Dönüşüm TOKİ Caddesi D3 No2’de Uşaklıların hizmetinde.

İletişim Numarası 05418703004,

 

AdminAdmin